Jesteśmy po to, by wspierać i pomagać

O Nas

Jesteśmy po to, by wspierać i pomagać. Z tą myslą założyliśmy przedszkole przeznaczone dla dzieci potrzebujących kształcenia specjalnego, a z różnych przyczyn nie kwalifikujących się do przedszkola integracyjnego. Nasza placówka jest jedną z nielicznych tego typu w regionie

Szanujemy prawo człowieka do indywidualnego rozwoju. Dlatego tez każde dziecko zostanie u nas indywidualnie potraktowane pod kątem doboru terapii; rozszerzamy formy kontaktów z dzieckiem poprzez inne alternatywne metody komunikacji.

Nasz cel nadrzędny to dobro dziecka. Dlatego nie tylko prowadzimy prace z dzieckiem w naszym przedszkolu, lecz także przygotowujemy rodziców do indywidualnej pracy z dzieckiem w domu.

Bezpieczeństwo i dyskrecja. Z uwagi na specyfike naszej pracy i nierzdko skomplikowaną sytuację naszych małych pacjentów, zapewniamy akceptację, atmosferę bezpieczeństwa oraz dyskrecję.

Indywidualna dieta. W naszym przedszkolu istnieje możliwość stosowania ustalonej diety indywidualnej w przypadku dzieci, które tego wymagają.