Dzień Mamy i Taty

W piątek 2 czerwca dzieci z przedszkola „Pasikonik” świętowały Dzień Mamy i Dzień Taty.

Z tej okazji przygotowano w naszej grupie część artystyczną. Aby ten dzień na długo zapamiętali rodzice, dzieci wykonały samodzielnie obrazy malowane palcami. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki i tańce, recytowały wiersze. Z dużym zaangażowaniem wykonały swoje zadanie, co spowodowało, że na twarzach rodziców pojawiło się wzruszenie.

Po części artystycznej dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek. Każde dziecko mogło wesoło spędzić czas wspólnie z rodzicami.

W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas szybko minął. Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Kochani Rodzice, życzymy Wam jeszcze raz spełnienia wszystkich marzeń i serdecznie dziękujemy za obecność.

cimg2193 cimg2194 cimg2198 cimg2201 cimg2204 cimg2214 cimg2195 cimg2215 cimg2220 cimg2216 cimg2219