W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali.

W dniu 3.02.2017r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zostali zaproszeni rodzice i dziadkowie. Po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, batmanów, policjantów oraz wiele innych postaci.

Przedszkolaki piękne stroje miały i do świata bajek zapraszały.

Pani Dyrektor wesołej zabawy życzyła i nasz tegoroczny bal otworzyła.

W radosny nastrój wprowadził wszystkich nasz gość Superbohater i zachęcił do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, spontaniczna aktywność dzieci i serdeczna atmosfera. Wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Bal dostarczył dzieciom, rodzicom, dziadkom i paniom wiele radości.

Następny bal karnawałowy już za rok…

cimg2124 cimg2126 cimg2127 cimg2128 cimg2132 cimg2137 cimg2139 cimg2147  cimg2148 cimg2154 cimg2155 cimg2160 cimg2164 cimg2168